انتخاب صفحه

چراغ استخری و آبنما:

 

استفاده از انواع چراغ های استخری و آب نما سبب می شود علاوه بر تامین نور فضا در عین حال ترکیب آب و نور زیبایی شگفت انگیزی را ایجاد کند البته در وهله اول وجود روشنایی در استخر یا استفاده از انواع چراغ  باعث کارایی آن در شب می شود و می توان از نورپردازی آن لذت برد.

استفاده از انواع چراغ استخری در استخرهای روباز و سرپوشیده سبب می شود آب جلوه بیشتری پیدا کند و این امر در پارک ها و بوستان های مختلف حائز اهمیت است.

چراغ های LED ابنما قابلیت ارائه تک رنگ یا RGB و کنترل پذیر با پروتکل نورپردازی پویا ( DMX512) را دارا می باشد. وبا نصب این چراغ ها فضای زیبا را میتوان در استخر یا ابنما ایجاد کرد

 

چراغ های آبنما آرند شامل موارد زیر است:

 

لینا ساده

لینا رینگ

 

 

اطلاعات کلی

چراغ های LED ابنما قابلیت ارائه تک رنگ یا RGB و کنترل پذیر با پروتکل نورپردازی پویا ( DMX512) را دارا می باشد. وبا نصب این چراغ ها فضای زیبا را میتوان در استخر یا ابنما ایجاد کرد.

بدنه چراغ از جنس استیل چند رنگ با ساختاری ویژه آب بندی شده است.

ضریب نمود رنگ 80< CRI، درجه ثبات رنگ نود (مک آدام) 3 و طول عمر بیش از 50000 ساعت میباشد.

 

در مجتمع تجاری گردشگری ایران مال نیز از چراغ های آرند استفاده شده است.

[dss_masonry_gallery _builder_version=”4.0.2″ images=”17320,17311,8727,8721″ box_shadow_horizontal_images_tablet=”0px” box_shadow_vertical_images_tablet=”0px” box_shadow_blur_images_tablet=”40px” box_shadow_spread_images_tablet=”0px” use_overlay=”off” z_index_tablet=”500″ /]
Rate this post