انتخاب صفحه

چراغ صنعتی:

 

چراغ‌های صنعتی گروه روشنایی آرند با طراحی کاملاً متفاوت و معماری مدرن برای فضا های صنعتی توسعه داده شده‌اند.همچنین این نوع از چراغ‌ها را می‌توان در فضاهای صنعتی و برخی فضا‌های خاص با شدت نوری بالا و توزیع نوری مختلف نصب نمود.

از چراغ های صنعتی آرند در پارکینگ و نمایشگاه ایرانمال بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه نیز استفاده شده است.

 

دسته ی چراغ های صنعتی آرند شامل مدل های زیر می باشد:

 

  • سری محصولات امین

  • نپتون

 

در این بخش توضیحات مختصری را در رابطه با هریک از چراغ های بالا را شرح داده ایم:

امین:

 

که خود شامل دو نوع چراغ امین high bay وامین flood میشود.

چراغ صنعتی امین با طراحی پیشرفته و مدرن با لنز هدفمند ( زاویه تابش قابل تنظیم) جهت پخش نور مختلف طراحی شده است.این چراغ قابلیت نصب به صورت آویز، ساختار بسیار محکم و درجه حفاظت IP54 از ویژگی‎های آن است. بدنه چراغ از جنس آلومینیوم اکسترود شده و رنگ بدنه مطابق با سفارش قابل تغییر است. دمای رنگ چراغ می‌تواند بین 3000 تا 6000 باشد. ضریب نمود رنگ CRI > 80 درجه ثبات رنگ (مک آدام) 3 و طول عمر بیش از 50000 ساعت است.

 

نپتون:

 

چراغ نپتون با مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و گردو غبار ( درجه حفاظتی IP65 ) و مقاومت در برابر ضربه و تنش (Ik05) مناسب برای استفاده در فضاهای صنعتی و پارکینگ ها بوده و دارای طول های متنوع می‌باشد. بدنه چراغ از جنس آلومینیوم آنادایز شده با ساختاری ویژه آب بندی شده است. استفاده از این چراغ در شرایط ویژه دمایی 25- درجه تا 50 درجه امکان پذیراست. پوشش این چراغ از جنس پلی کربنات با ساختار ویژه به گونه ای که پس از روشن شدن نوری یکنواخت و بدون نمایان بودن نقاط LED است. ضریب نمود رنگ CRI > 80 ، درجه ثبات رنگ (مک آدام ) 3 و طول عمر بیش از 50000 ساعت می باشد.
این محصول را می‌توان در طول های مختلف تولید کرد.

از چراغ نپتون در پارکینگ ایران مال و مشهد مال استفاده شده است.

برای مشاهده ی محصولات دیگر آرند می توانید از این لینک اقدام نمایید.

 

 

(5/5)

Rate this post