انتخاب صفحه

چراغ پارکینگی:

چراغ پارکینگی یکی از چراغ های موجود در بین چراغ های گروه روشنایی آرند می باشد.

ارند مفتخر است که در پروژه بزرگ ایران مال علاوه بر نورپردازی مکان های مختلف، نورپردازی پارکینگ را هم به نام خود ثبت کند.

در پروژه مشهد مال نیز ارند نورپردازی پارکینگ را به عهده دارد و از چراغ پارکینگی خود در آن استفاده کرده است.

 پروژه بزرگ ایران مال

 

به طور کلی روشنایی عمومی دو نقش عمده دارد؛ اول افزایش ایمنی و دوم راهنمایی افراد حاضر در محیط. صرفه‌های اقتصادی و طول عمر بالا و آسیب نرساندن به محیط زیست در رده‌های بعدی مهم‌ترین ویژگی‌های روشنایی عمومی قرار می‌گیرند. با ظهور روشنایی‌های هوشمند می‌توانیم بگوییم شرایط امروزه به کلی تغییر کرده است.

نورپردازی و روشنایی پارکینگ باید به نحوی باشد که تمامی کسانی که در آن حضور دارند بتوانند به خوبی علائم هشدار دهنده و راهنما را ببینند و مسیر برای رانندگان کاملا واضح باشد. روشنایی و وضوح دید باعث جلوگیری از بروز حوادث و تصادفات در فضاهای پارکینگی می‌شود.

روشنایی پارکینگ چند ویژگی عمده و مهم بایستی داشته باشد:

  • نور به طور یک‌دست، مساوی و کافی در کل فضا توزیع شده باشد.
  • شدت نور و میزان روشنایی باید به اندازه کافی باشد (بین ۵۰ تا ۱۰۰ لوکس)
  • خیرگی حداقل
  • نداشتن نقاط تاریک و سایه
  • روشنایی سریع و از بین بردن زمان انتظار برای روشن شدن فضای پارکینگ
  • زیبایی در عین کارایی و طراحی مدرن
ایران مال
چراغ پارکینگ ایران مال

از چراغ های دسته صنعتی آرند و نوع پارکینگی میتوان به نپتون اشاره کرد که دارای اطلاعات و مشخصات فنی زیر میباشد:

چراغ صنعتی نپتون با مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و گردو غبار ( درجه حفاظتی IP65 ) و مقاومت در برابر ضربه و تنش (Ik05) مناسب برای استفاده در فضاهای صنعتی و پارکینگ ها بوده و دارای طول های متنوع می‌باشد.

بدنه چراغ از جنس آلومینیوم آنادایز شده با ساختاری ویژه آب بندی شده است. استفاده از این چراغ در شرایط ویژه دمایی 25- درجه تا 50 درجه امکان پذیراست.

پوشش این چراغ از جنس پلی کربنات با ساختار ویژه به گونه ای که پس از روشن شدن نوری یکنواخت و بدون نمایان بودن نقاط LED است. ضریب نمود رنگ CRI > 80 ، درجه ثبات رنگ (مک آدام ) 3 و طول عمر بیش از 50000 ساعت می باشد.
این محصول را می‌توان در طول های مختلف تولید کرد.

Rate this post