انتخاب صفحه

درباره ما

[rev_slider alias=”arend-info”][/rev_slider]

طی 15 سال گذشته ما پروژه ‌های بزرگی را در صنعت روشنایی اجرا کرده ایم ، ما مفتخریم که در پروژه ی بازار بزرگ ایران (بزرگترین مرکز خرید در جهان) در زمینه ی تامین تجهیزات نورپردازی برای فضا‌های مختلف آن مشارکت داشته ایم ،فضاهایی مانند نورپردازی کارگاهی، پارکینگ‌ها ، تمامی چراغ‌های داخلی نمایشگاه ، نورپردازی فودکورت غربی ، چراغ‌های پله ها ، نورپردازی برای هتل و دریاچه و آرت گالری و مسجد می‌شود . کار در این پروژه بزرگ به بهبود کیفیت و تنوع محصولات و مطابقت آنها با استاندارد‌های جهانی منجر شده است و محصولات متناسب با نیازهای پروژه طراحی و ساخته شده اند.

امروزه دورانی را سپری می‌‌کنیم که مهندسین معماری به صنایع نوری می‌اندیشند که قابلیتی فراتر از تأمین روشنایی محیط را دارا باشد، شزکت روشنایی آرند توانسته است با توجه به تجربیات خود به سفارشی سازی کلیه محصولات با بالاترین کیفیت و مطابق با نیاز مشتریان بپردازد و نقش بزرگی در تلفیق معماری و نور داشته باشد. کل محصولات با توجه به نیاز مشتری و محاسبات روشنایی طراحی و تولید می‌شود.

تمایز در کیفیت و طراحی محصولاتمان ما را در بازارهای جهانی و پروژه‌های بزرگ بین المللی وارد کرده است . علاوه بر این ، ورود به حوزه محصولات تزئینی با ترکیب این حوزه و رویکرد معماری بومی خاورمیانه منجر به ایجاد مجموعه‌ای استراتژیک ازمحصولات دکوراتیو شده است . تجاری سازی محصولات با کیفیت پروژه ای جهت استفاده عام در دستور کار تیم مهندسی ما قرار دارد.

گروه نورپردازی آرند ، با تیم طراحی و تحقیق و توسعه بسیار مجرب هر ایده را به محصولی کاربردی تبدیل می‌کند تا نیاز‌های مشتری را برآورده کند . تیم مهندسی آرند ، این روند را از ایده تا تولید نمونه و محصول نهایی بررسی کرده و سپس محصول را طبق شرایط تعریف شده وارد خطوط تولید می‌کند. تمرکز گروه نورپردازی آرند بر اساس تولید محصول مطابق با نیاز مشتری است، و منطبق کردن تکنیکی محصول با انتظارات پروژه مزیت رقابتی ما دربرابر سایز تولیدکنندگان می باشد.